Выберите бренд

Viessmann
Bosch
WOLF
Kospel

Vitocal 100-S, арт: 180

4,810.80 €
Код:180
Бренд:
Категория:Тепловые насосы
Страна:Германия

Заказать по телефону:

(044) 452-32-73
(067) 656-12-06
(067) 232-42-80

Обратный звонок

Описание

Vitocal 100-S складається з двох окремих блоків. Зовнішній блок встановлюється ззовні, він оснащений компресором з DC-інвертором, теплообмінником (випаровувачем), електронним термо-регулюючим вентилем, вентилятором зі змінним числом обертів. Зовнішній блок Vitocal 100-S ефективно використовує безкоштовну енергію зовнішнього повітря за допомогою холодоагенту. Тепло повітря передається холодоагенту, він закипає в теплообміннику та стискається в компресорі. По фреонопроводах холодоагент з високою температурою подається у внутрішній блок, де віддає тепло в систему опалення.

Внутрішній блок теплового насосу оснащений усіма необхідними для роботи комплектуючими: високоефективним циркуляційним насосом, мембранним баком, групою безпеки, реле протоку, перемикаючим вентилем опалення/гаряча вода, контролером Vitotronic 200.

Конструкція спліт-системи для зручного монтажу та надійної експлуатації

Ззовні внутрішній блок схожий на звичайний настінний побутовий котел, має компактні розміри і може бути змонтований в будь-якому доступному місці в приміщенні. Зовнішній блок компактного виконання може бути встановлений в будь-якому зручному для обслуговування місці – біля будинку, на стіні будинку, на даху, на довільній площадці.
Зовнішній та внутрішній блоки з‘єднані між собою фреонопроводами. В якості холодоагенту використовується R410A, що гарантує надійну роботу теплового насосу в зимовий період часу та не вимагає ніяких додаткових заходів для захисту цього контуру від замерзання.

Функціональне оснащення для будь-яких потреб

Vitocal 100-S поставляється в різних комплектаціях для різних режимів роботи. Як суто тепловий насос для опалення приміщення і приготування гарячої води. Додатково може бути оснащений функцією „active cooling“ для використання теплового насосу в літній період для комфортного охолодження приміщень.
Або виконання теплового насосу з вбудованим у внутрішній блок додатковим електричним проточним нагрівачем теплоносія, потужністю 3/6/9кВт.

Енергоефективна техніка, для роботи на електроенергії власного виробництва

Електричні компоненти Vitocal 100-S працюють особливо економічно. Він оснащений DC-інвертором для максимально ефективної роботи при часткових навантаженнях, що дозволяє підтримувати задану температуру в кожен період часу для системи опалення, охолодження чи гарячої води. Внутрішній блок оснащений високоефективним циркуляційним насосом а зовнішній – вентилятором з регулювання кількості обертів. В комбінації з фотоелектричними модулями тепловий насос може ефективно використовувати електроенергію власного виробництва.

Зручне керування через Інтернет

WLAN-модуль Vitoconnect 100 дозволяє керувати тепловим насосом Vitocal 100-S через Інтернет. Безкоштовний додаток Vicare дозволить зручно керувати системою зі смартфону чи планшету – змінювати режими роботи, бажані температури в приміщенні та гарячої води.

Iдеально ефективно для бівалентного режиму

Контролер Vitotronic 200 дозволяє використовувати Vitocal 100-S особливо ефективно в бівалентних системах, коли тепловий насос експлуатується разом з додатковим котлом. Це може бути будь-який котел – для роботи на газі, рідкому паливі або електричний котел. В таких системах тепловий насос використовується для покриття основних навантажень, а котел підключається при пікових навантаженнях в опалювальний період, при особливо низьких температурах зовнішнього повітря.

Регулятор Vitotronic 200 дозволяє ефективно використовувати тепловий насос не тільки в нових системах, а і при модернізації.

 
 
 

 


Отзывы о Vitocal 100-S (0)

Ваш отзыв будет первым.

Добавить отзыв

Ваше имя*
Текст сообщения*

Темос - гармония тепла. Энергосбережение
Альтернативные источники энергии.
RUUA
(044) 452-32-73
(067) 656-12-06
(067) 232-42-80
© 2022. Сервисный центр Темос
Все права защищены.
Политика конфиденциальности.
Украина, г. Киев, пр. Палладина, 32, оф. 438
(044) 452-32-73, (067) 656-12-06, (067) 232-42-80
temos@temos.com.ua
Разработка сайта MSGROUP
Корзина заказов