Виберіть бренд

Viessmann
Bosch
WOLF
Kospel

Вентиляція

  • Кондиціювання, центральні кондиціонери, прецизійні кондиціонери, мультизональні системи VRV і VRF і системи чиллер - фанкойл;
  • Вентиляційні системи, центральні кондиціонери, припливна вентиляція, приточно-витяжна вентиляція з рекуперацією;
  • Системи осушення басейнів;
  • Системи зволоження повітря;
  • Системи повітряного опалення.

Інженери проектного відділу допоможуть Вам розробити енергоефективне рішення з урахуванням архітектурних особливостей будівлі, а також підберуть відразу кілька варіантів комплектації обладнання різної цінової категорії.

 2

Монтаж осушувачів і зволожувачів повітря

Монтаж осушувачів і зволожувачів повітря полягає в забезпеченні приміщень кліматичними системами, які дозволяють видаляти надлишкову вологу або зволожувати повітря. Інженери нашої компанії допоможуть Вам підібрати осушувачі або зволожувачі повітря для приміщень різного виконання. Запропонують відразу кілька варіантів вирішення поставленого завдання c обладнанням різної цінової категорії

Осушувачі повітря в основному застосовуються для приміщень басейнів в місцях, де відбувається безпосереднє зіткнення води і повітря.

Монтаж систем вентиляції й кондиціонування повітря

Для вирішення проблеми припливу свіжого повітря або витяжки в приміщенні офісу, квартири, ресторану, басейну, котеджу або виробництва застосовується система припливної та витяжної примусової вентиляції. Для економії споживання електроенергії, можливо, використовувати припливно-витяжні установки з рекуператором повітря, які дозволяють підігрівати припливне повітря з вулиці повітрям, що видаляється з приміщення.
Монтаж систем кондиціонування, мультізональних систем і систем чілер-фанкойл, або просто монтаж побутового кондиціонера є основною умовою правильної і довговічною роботи системи. Тому, до питання вибору монтажної організації необхідно підійти з особливою увагою. Не секрет, що до 80% роботи кондиціонера залежить від того, наскільки точно і якісно зроблений монтаж системи кондиціонування.

Монтажний відділ компанії проводить монтаж кліматичних систем будь-якої складності і на об'єктах різної архітектурної конструкції. Ми виконуємо роботи по установці побутових і напівпромислових кондиціонерів, холодильних установок, мультізональних VRV і VRF систем, чілерів і фанкойлів, внесених конденсаторів і прецизійних кондиціонерів.

Професійний досвід і профільну освіту фахівців монтажного відділу дозволять в максимально короткі терміни провести обстеження об'єкта та визначити попередню схему розташування обладнання. Інженери нашої компанії допоможуть Вам розробити оптимальний для Вас технічне рішення, щоб виконувати всі технічні вимоги і підберуть обладнання різної цінової категорії.

 

Темос - гармонія тепла. Енергозбереження
Альтернативні джерела енергії.
RUUA
(044) 452-32-73
(067) 656-12-06
(067) 232-42-80
© 2022. Сервісний центр Темос
Всі права захищені.
Політика конфіденційності.
Україна, м. Київ, пр. Паладіна, 32, оф. 438
(044) 452-32-73, (067) 656-12-06, (067) 232-42-80
temos@temos.com.ua
Розробка сайту MSGROUP
Кошик замовлень