Виберіть бренд

Viessmann
Bosch
WOLF
Kospel

Водопостачання

Водопостачання приватного будинку має ряд особливостей. По-перше, це обов'язково має бути гаряче водопостачання, тобто, з крана повинна текти як холодна, так і гаряча вода. По-друге, це автоматична система водопостачання - Ви відкриваєте і закриваєте кран, не замислюючись, як тече вода. Хороша система водопостачання котеджу повинна бути зручною у використанні. Також для установки системи буде потрібно спеціальне обладнання - насоси, баки та багато іншого. Всі ці пристрої ми завжди можемо Вам запропонувати.

Гаряче водопостачання є найважливішим фактором при підборі опалювального обладнання. Оскільки гаряча вода - один з основних аспектів комфортного режиму життєдіяльності.

Гаряче водопостачання безпосередньо залежить від вибору опалювального обладнання. Будь-то двоконтурний котел, який працює в проточному режимі і забезпечує нагрів 11-13 л/хв., що дає можливість користуватися 2-ма точками водорозбору, будь-то бойлер непрямого нагріву, який підбирається за своїм обсягом, залежно від потреби гарячої води в будинку.

Якщо порівнювати ці два способи приготування гарячої води, то більш комфортним у використанні виявиться накопичувальний бойлер, так як здатний давати потрібну кількість води з постійною температурою і тиском на виході.

Крім того, в накопичувальному бойлері є можливість змонтувати контур рециркуляції ГВП, при цьому навіть у найвіддаленішій точці водорозбору завжди буде гаряча вода (яка в іншому випадку остигає в трубопроводах). Циркуляція в системі ГВС дозволяє негайно забезпечити подачу гарячої води в кран, що значно підвищує зручність користування, і в той же час мінімізує марну втрату води.

При цьому якщо скомбінувати накопичувальний водонагрівач з сучасним котлом, що має функцію пріоритету ГВП, з можливістю програмування його роботи, то можна при цьому скоротити час його нагрівання і заощадити витрата палива.

Накопичувальні водонагрівачі в силу своєї комфортності в використанні підходять більшою мірою для гарячого водопостачання приватних будинків, котеджів.

При виборі бойлера для гарячого водопостачання слід приділити увагу наступним аспектам:

1. Підбір ємності бойлера повинно вироблятися на основі інженерного розрахунку, який Вам допоможуть виконати наші фахівці. Обсяг бойлера залежить від кількості точок використання гарячої води (душкабіни, ванні, мийки), ймовірності їх одночасного включення, від кількості осіб проживають в будинку.

2. Автоматика опалювального обладнання повинна мати функцію управління ГВС, а також мати можливість управляти циркуляційним насосом ГВП.

3. Конструкція сучасних бойлерів передбачає наявність магнієвого анода для захисту від корозії.

Очищення води в котеджах

Оскільки склад води в кожному місці індивідуальний, то і схема очищення повинна підбиратися індивідуально.

Для очищення будь-якої води до вимог СанПіН 2.1.4.10749-01 необхідно видалити всі забруднення, концентрація яких перевищує норми. У загальному випадку до складу установки повинні включатися операції:

    1. груба попередня фільтрація;
    2.
очищення від суспензій;
    3.
знезалізнення;
    4.
видалення органічних забруднень;
    5.
пом'якшення;
    6.
знезараження,
    7.
в ряді випадків, опріснення.

Залежно від складу води в конкретному місці, вибираються операції необхідні для її очищення. Причому деякі операції можуть бути суміщені.

Темос - гармонія тепла. Енергозбереження
Альтернативні джерела енергії.
RUUA
(044) 452-32-73
(067) 656-12-06
(067) 232-42-80
© 2022. Сервісний центр Темос
Всі права захищені.
Політика конфіденційності.
Україна, м. Київ, пр. Паладіна, 32, оф. 438
(044) 452-32-73, (067) 656-12-06, (067) 232-42-80
temos@temos.com.ua
Розробка сайту MSGROUP
Кошик замовлень